JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: File
fa: فایل

en: Import
fa: ورود

en: Delete all
fa: حذف همه

en: Folder
fa: پوشه
