JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: File
hi: फ़ाइल

en: Import
hi: आयात करें

en: Delete all
hi: सबकुछ मिटायें
