JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: File
is: Skrá

en: Import
is: Flytja inn

en: Delete all
is: Eyða öllu
