JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: File
km: ឯកសារ

en: Import
km: នាំចូល

en: Delete all
km: លុប​ទាំងអស់
