JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Folder
kn: ಹೊಸ ಕಡತಕೋಶ
