JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: File
ku: پەڕگە

en: Import
ku: هاوردن

en: Delete all
ku: هه‌موویان بسڕه‌وه‌
