JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: File
lt: Failas

en: Import
lt: Importuoti

en: Delete all
lt: Ištrinti visas

en: Folder
lt: Katalogas
