JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: File
lv: Fails

en: Import
lv: Importēt

en: Delete all
lv: Dzēst visus

en: Folder
lv: Mape
