JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: File
mr: फाईल

en: Import
mr: आयात

en: Delete all
mr: सर्व मिटवा
