JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Delete
it: Slett

en: Operations
it: Handlinger

en: File
it: Fil

en: Delete all
it: Slett alle

en: Folder
it: Mappe
