JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: File
nl: Bestand

en: Import
nl: Importeren

en: Delete all
nl: Alles verwijderen

en: Folder
nl: Map

en: Delete selected
nl: Verwijder geselecteerde

en: No files to import.
nl: Geen bestanden om te importeren.
