JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: File
nn: Fil

en: Import
nn: Importer

en: Delete all
nn: Slett alt
