JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: File
oc: Fichièr

en: Import
oc: Importar

en: Delete all
oc: Suprimir tot

en: Folder
oc: Dorsièr
