JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: File
pl: Plik

en: Import
pl: Importuj

en: Delete all
pl: Usuń wszystko

en: Delete selected
pl: Usuń zaznaczone
