JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: File
sv: Fil

en: Import
sv: Importera

en: Delete all
sv: Radera allt

en: Folder
sv: Mapp

en: Delete selected
sv: Radera markerade
