JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: File
ug: ھۆججەت

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Delete all
ug: ھەممىنى ئۆچۈرۈش
