JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: File
vi: Tập tin

en: Import
vi: Nhập vào

en: Delete all
vi: Xóa tất cả

en: Folder
vi: Thư mục
