JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: File
af: Lêer

en: Import
af: Voer in

en: Delete all
af: Wis alles uit
