JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: File
ar: ملف

en: Import
ar: استيراد

en: Delete all
ar: حذف الكل
