JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: File
ast: Ficheru

en: Import
ast: Importar

en: Delete all
ast: Desanicialo too
