JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: File
be: Файл

en: Import
be: Імпарт

en: Delete all
be: Выдаліць усё
