JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: File
ca: Fitxer

en: Import
ca: Importa

en: Delete all
ca: Suprimeix-ho tot
