JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: File
cy: Ffeil

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Delete all
cy: Dileu i gyd
