JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: File
da: Fil

en: Import
da: Importér

en: Delete all
da: Slet alle

en: Folder
da: Mappe
