JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: File
el: Αρχείο

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Delete all
el: Διαγραφή όλων

en: Folder
el: Φάκελος
