JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: File
eo: Dosiero

en: Import
eo: Importu

en: Delete all
eo: Forigu ĉiujn
