JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: File
es: Archivo

en: Import
es: Importar

en: Delete all
es: Eliminar todo

en: Folder
es: Directorio

en: Delete selected
es: ¿Borrar selección?
