JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: File
et: Manus

en: Import
et: Impordi

en: Delete all
et: Kustuta kõik

en: Folder
et: Kaust
