JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: File
fi: Tiedosto

en: Import
fi: Tuo

en: Delete all
fi: Poista kaikki
