JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: File
fr: Fichier

en: Import
fr: Importer

en: Delete all
fr: Tout supprimer

en: Folder
fr: Répertoire

en: Delete selected
fr: Supprimer sélectionnés
