JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: File
gl: Ficheiro

en: Import
gl: Importar

en: Delete all
gl: Borrar todo
