JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: File
he: קובץ

en: Import
he: יבוא

en: Delete all
he: מחק הכל

en: Folder
he: תיקיה
