JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: File
hr: Datoteka

en: Import
hr: Uvezi

en: Delete all
hr: Izbriši sve
