JAVALI Import Media Files (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Confirm
hu: Megerősít

en: File
hu: Fájl

en: Delete all
hu: Mindegyik törlése

en: Folder
hu: Mappa

en: Delete selected
hu: Kiválasztott törlése
