JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Delete all
hy: Ջնջել բոլորը
