JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Import
it: Importa

en: Delete all
it: Elimina tutto

en: Delete selected
it: Elimina selezionati
