JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: File
ja: ファイル

en: Import
ja: インポート

en: Delete all
ja: すべてを削除
