JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: File
ka: ფაილი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Delete all
ka: ყველას წაშლა
