JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: File
mn: Файл

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Delete all
mn: Бүгдийг устгах
