JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: File
ne: फ़ाइल

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Delete all
ne: सबै हटाउनुस
