JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: File
sk: Súbor

en: Import
sk: Importovať

en: Delete all
sk: Odstrániť všetko
