JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: File
sl: Datoteka

en: Import
sl: Uvozi

en: Delete all
sl: Izbriši vse
