JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: File
ta: கோப்பு

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Delete all
ta: அனைத்தையும் நீக்குக
