JAVALI Import Media Files (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: File
uk: Файл

en: Import
uk: Імпортувати

en: Delete all
uk: Видалити все

en: Folder
uk: Тека

en: Delete selected
uk: Видалити вибране
