JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Version
bo: པར་གཞི

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Your settings have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།
