JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Active
fil: Aktibo

en: Footer
fil: Paanan
