JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Version
jv: Versi

en: File
jv: Berkas

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Active
jv: Aktif

en: Custom
jv: Kostum

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu uwis disimpen.
