JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Version
kk: Нұсқа

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Active
kk: Белсенді

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі
