JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ
