JavaScript Libraries Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: File
mn: Файл

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
